top of page

LOKAL MIESZKALNY

Z PIWNICĄ W JAŚLE

Położenie korzystne komunikacyjnie

Biuro Syndyka

ul. Kapucyńska 7/3,

38-400 Krosno

tel. 13 43 643 91

Zaproszenie

do składania ofert na nabycie lokalu mieszkalnego w Jaśle

 

Syndyk w postępowaniu upadłościowym Roberta Kantora nie prowadzącego działalności gospodarczej (sygn. akt V GUp 36/17 SR w Rzeszowie) zaprasza do składania pisemnych ofert na nabycie wchodzącego w skład masy upadłości spółdzielczego własnościowego prawo do lokalu mieszkalnego oznaczonego numerem 9, o powierzchni użytkowej 49,00 m2 (wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 4,61 m2) usytuowanego na 4-tym piętrze (piąta kondygnacja) w pięciokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym położonym w Jaśle przy ul. Baczyńskiego 25, objętego księgą wieczystą KS1J/00084802/6.

 

Mieszkanie jest puste i nie zamieszkują w nim ani nie są zameldowane żadne osoby. Sprzedaż będzie miała charakter sprzedaży egzekucyjnej: nabywca nabędzie lokal bez obciążeń, a hipoteki będą podlegać wykreśleniu.

Oferty należy składać na piśmie w terminie do dnia 26 października 2018 w Biurze Syndyka (ul. Kapucyńska 7/3, 38-400 Krosno). Cena minimalna wynosi 122.000 zł (sto dwadzieścia dwa tysiące złotych).

W przypadku wpłynięcia kilku ofert opiewających co najmniej na cenę minimalną, syndyk zastrzega sobie przeprowadzenie dodatkowej aukcji, o której terminie i warunkach oferenci zostaną odrębnie powiadomieni.

Szczegółowe informacje na temat przedmiotu sprzedaży można znaleźć poniżej.

W sprawie umówienia oględzin prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Syndyka (134364391).

Wzór oferty – plik PDF

Wzór oferty – plik Word (edytowalny)

Opis nieruchomości

Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego, ocieplonego budynku wielomieszkaniowego. Stan techniczny budynku oceniono jako dobry. Mieszkanie ma powierzchnię 49,00 m2, z użytkowaniem lokalu związana jest również możliwość korzystania z piwnicy o powierzchni 4,61 m2. Lokal obejmuje 3 pokoje, kuchnię, przedpokój i łazienkę z WC. Część ścian jest pomalowana farbą, część pokryta tynkiem dekoracyjnym. Podłogi w pokojach są pokryte parkietem, zaś w kuchni, przedpokoju i łazience - terakotową posadzką. W przedpokoju znajduje się szafa wnękowa, a w kuchni - trwała zabudowa meblowa. Lokal jest wyposażony w instalację elektryczną, wod.-kan., gazową, CO.

W pobliżu budynku usytuowane są obszary zieleni zorganizowanej, a także obiekty handlowo-usługowe, oświatowe i sportowe.

sprzedane.png
Zdjęcia
źródło: Google Maps
bottom of page